Forside
Log ind
Øens Hold Stævne marts 2019
Spise- og svømmetider
Morgenmad Lørdag kl. 07:00-08:00
Skanör Falsterbo IF
(Pulje B)
Ry Fodbold
(Pulje B)
CIK 1
(Pulje B)
Haslev FC 1
(Pulje B)
Ringe BK 2
(Pulje C)
Stensballe IK
(Pulje B)
B Marienlyst 2
(Pulje B)
FA2000
(Pulje B)
Hørsholm-Usserød 1
(Pulje B)
Aalborg Chang
(Pulje B)
Lystrup IF
(Pulje C)
Ølstykke FC
(Pulje B)
Morgenmad Lørdag kl. 08:00-09:00
CIK 2
(Pulje C)
Haslev FC 2
(Pulje C)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje C)
Hørsholm-Usserød 2
(Pulje C)
B Marienlyst 3
(Pulje C)
Hobro IK
(Pulje C)
Alsønderup
(Pulje C)
Ringe BK 1
(Pulje C)
Frokost Lørdag kl. 11:00-11:45
Hørsholm-Usserød 1
(Pulje B)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje B)
CIK 1
(Pulje B)
Haslev FC 1
(Pulje B)
Ry Fodbold
(Pulje B)
Stensballe IK
(Pulje B)
FA2000
(Pulje B)
Aalborg Chang
(Pulje B)
Ølstykke FC
(Pulje B)
B Marienlyst 2
(Pulje B)
Frokost Lørdag kl. 11:45-12:30
Ringe BK 2
(Pulje C)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje C)
Lystrup IF
(Pulje C)
CIK 2
(Pulje C)
Hørsholm-Usserød 2
(Pulje C)
Haslev FC 2
(Pulje C)
Hobro IK
(Pulje C)
Alsønderup
(Pulje C)
Ringe BK 1
(Pulje C)
B Marienlyst 3
(Pulje C)
Aftensmad Lørdag kl. 17:15-18:15
FA2000
(Pulje B)
Hørsholm-Usserød 1
(Pulje B)
Aalborg Chang
(Pulje B)
B Marienlyst 2
(Pulje B)
Haslev FC 1
(Pulje B)
CIK 1
(Pulje B)
Ry Fodbold
(Pulje B)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje B)
Ølstykke FC
(Pulje B)
Stensballe IK
(Pulje B)
Aftensmad Lørdag kl. 18:15-19:15
Alsønderup
(Pulje C)
Lystrup IF
(Pulje C)
Ringe BK 2
(Pulje C)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje C)
Ringe BK 1
(Pulje C)
B Marienlyst 2
(Pulje B)
Hobro IK
(Pulje C)
B Marienlyst 3
(Pulje C)
Hørsholm-Usserød 2
(Pulje C)
CIK 2
(Pulje C)
Haslev FC 2
(Pulje C)
CIK 1
(Pulje B)
Svømmehal Lørdag kl. 18:30-19:30
FA2000
(Pulje B)
Hørsholm-Usserød 1
(Pulje B)
Aalborg Chang
(Pulje B)
B Marienlyst 2
(Pulje B)
Haslev FC 1
(Pulje B)
CIK 1
(Pulje B)
Ry Fodbold
(Pulje B)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje B)
Ølstykke FC
(Pulje B)
Stensballe IK
(Pulje B)
Svømmehal Lørdag kl. 19:30-20:30
Alsønderup
(Pulje C)
Lystrup IF
(Pulje C)
Ringe BK 2
(Pulje C)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje C)
Ringe BK 1
(Pulje C)
B Marienlyst 2
(Pulje B)
Hobro IK
(Pulje C)
B Marienlyst 3
(Pulje C)
Hørsholm-Usserød 2
(Pulje C)
CIK 2
(Pulje C)
Haslev FC 2
(Pulje C)
CIK 1
(Pulje B)
Morgenmad Søndag kl. 07:00-08:00
CIK 1
(Pulje B)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje C)
Ringe BK 1
(Pulje C)
FA2000
(Pulje B)
Hørsholm-Usserød 1
(Pulje B)
Ølstykke FC
(Pulje B)
Lystrup IF
(Pulje C)
Haslev FC 2
(Pulje C)
Alsønderup
(Pulje C)
Stensballe IK
(Pulje B)
Skanör Falsterbo IF
(Pulje B)
Ry Fodbold
(Pulje B)
Morgenmad Søndag kl. 08:00-09:00
Ringe BK 2
(Pulje C)
Haslev FC 1
(Pulje B)
Hørsholm-Usserød 2
(Pulje C)
CIK 2
(Pulje C)
B Marienlyst 2
(Pulje B)
Hobro IK
(Pulje C)
B Marienlyst 3
(Pulje C)
Aalborg Chang
(Pulje B)