Forside
Log ind
Øens Hold Stævne marts 2017
Kampledere
Anders Bøgelund
Lørdag kl. 08.30
Bane 5
Jyllinge FC 1
-
Gauerslund IF 2
Lørdag kl. 09.30
Bane 5
Brøndby IF 1
-
Sædding/G 1
Lørdag kl. 10.30
Bane 5
Holbæk B&I 2
-
Aabybro IF 2
Udskriv kampplan
Andreas Kristensen
Fredag kl. 20.00
Bane 6
Holbæk B&I 2
-
Sædding/G 2
Fredag kl. 20.45
Bane 1
Frederiksberg BK 2
-
FC Skanderborg 2
Udskriv kampplan
Ardo
Fredag kl. 18.30
Bane 5
Ringe BK 2
-
Dalum IF 2
Fredag kl. 19.15
Bane 5
Vinding SF 2
-
Aabybro IF 3
Fredag kl. 20.00
Bane 5
Jyllinge FC 2
-
Sædding/G 3
Lørdag kl. 12.30
Bane 6
Gauerslund IF 3
-
BK Skjold 1
Lørdag kl. 13.30
Bane 6
Holbæk B&I 3
-
Dalum IF 2
Lørdag kl. 14.30
Bane 6
Roskilde KFUM 2
-
Sædding/G 2
Udskriv kampplan
Carsten Lindholm
Lørdag kl. 17.30
Bane 8
Sædding/G 2
-
Taastrup FC 1
Udskriv kampplan
Claus Andersen
Lørdag kl. 12.30
Bane 2
Ringe BK 1
-
Ølstykke FC 3
Lørdag kl. 13.30
Bane 2
Jyllinge FC 2
-
Ringe BK 2
Lørdag kl. 14.30
Bane 2
Hobro IK
-
Brøndby IF 1
Søndag kl. 11.00
Bane 2
Hobro IK
-
Holbæk B&I 1
Søndag kl. 12.00
Bane 2
Taastrup FC 1
-
Gauerslund IF 1
Udskriv kampplan
Daniel Hansen
Lørdag kl. 12.30
Bane 3
FC Skanderborg 2
-
Jyllinge FC 1
Lørdag kl. 13.30
Bane 3
Taastrup FC 2
-
Sædding/G 3
Lørdag kl. 14.30
Bane 3
Thisted FC
-
Ølstykke FC 1
Udskriv kampplan
Gert Irming
Fredag kl. 18.30
Bane 1
SfB 1
-
FC Skanderborg 1
Fredag kl. 19.15
Bane 1
Ølstykke FC 1
-
Sædding/G 1
Fredag kl. 20.00
Bane 1
Hobro IK
-
Frederiksberg BK 1
Lørdag kl. 08.30
Bane 1
Taastrup FC 2
-
Ringe BK 2
Lørdag kl. 09.30
Bane 1
Sædding/G 3
-
Dalum IF 2
Lørdag kl. 10.30
Bane 1
Vinding SF 1
-
Ølstykke FC 1
Udskriv kampplan
Gunnar Sørensen
Lørdag kl. 08.30
Bane 6
Aabybro IF 3
-
Ølstykke FC 3
Lørdag kl. 09.30
Bane 6
Ringe BK 1
-
BK Skjold 1
Lørdag kl. 10.30
Bane 6
Sædding/G 2
-
Brøndby IF 2
Udskriv kampplan
Henning Ost
Lørdag kl. 14.30
Bane 8
Dalum IF 1
-
BK Skjold 1
Lørdag kl. 15.30
Bane 6
Holbæk B&I 3
-
Sædding/G 3
Lørdag kl. 16.30
Bane 6
Ølstykke FC 2
-
Gauerslund IF 1
Lørdag kl. 17.30
Bane 6
Brøndby IF 1
-
Vinding SF 1
Søndag kl. 09.00
Bane 5
Gauerslund IF 2
-
Ølstykke FC 3
Søndag kl. 10.00
Bane 6
Taastrup FC 1
-
Aabybro IF 2
Søndag kl. 11.00
Bane 5
Vinding SF 1
-
Frederiksberg BK 1
Søndag kl. 12.00
Bane 5
Ølstykke FC 2
-
Sædding/G 2
Udskriv kampplan
Jens Anton Havskov
Søndag kl. 09.00
Bane 2
Brøndby IF 2
-
Roskilde KFUM 2
Søndag kl. 10.00
Bane 2
Vinding SF 2
-
Dalum IF 1
Udskriv kampplan
Jens Thygesen
Lørdag kl. 12.30
Bane 4
Gauerslund IF 2
-
Frederiksberg BK 2
Lørdag kl. 13.30
Bane 4
Aabybro IF 2
-
Ølstykke FC 2
Lørdag kl. 14.30
Bane 4
Aabybro IF 1
-
Holbæk B&I 1
Udskriv kampplan
Jesper Berentsen
Søndag kl. 09.00
Bane 3
Jyllinge FC 2
-
Taastrup FC 2
Søndag kl. 10.00
Bane 3
Aabybro IF 3
-
Jyllinge FC 1
Søndag kl. 11.00
Bane 3
FC Skanderborg 2
-
BK Skjold 2
Søndag kl. 12.00
Bane 3
Dalum IF 2
-
Taastrup FC 2
Udskriv kampplan
Kurt Jeppesen
Fredag kl. 18.30
Bane 2
Gauerslund IF 1
-
Brøndby IF 2
Fredag kl. 19.15
Bane 2
Aabybro IF 2
-
Roskilde KFUM 2
Fredag kl. 20.00
Bane 2
Brøndby IF 1
-
Aabybro IF 1
Lørdag kl. 08.30
Bane 2
Ølstykke FC 2
-
Dalum IF 1
Lørdag kl. 09.30
Bane 2
Gauerslund IF 3
-
Jyllinge FC 2
Lørdag kl. 10.30
Bane 2
Thisted FC
-
Holbæk B&I 1
Udskriv kampplan
Lam Nhu Vu
Lørdag kl. 17.30
Bane 7
Aabybro IF 1
-
Roskilde KFUM 1
Udskriv kampplan
Magnus Bengtsson
Lørdag kl. 15.30
Bane 2
Jyllinge FC 1
-
SfB 2
Lørdag kl. 16.30
Bane 2
Ringe BK 1
-
Roskilde KFUM 2
Lørdag kl. 17.30
Bane 2
Brøndby IF 2
-
Aabybro IF 2
Udskriv kampplan
Manfred Hansen
Fredag kl. 19.15
Bane 3
BK Skjold 1
-
Gauerslund IF 2
Fredag kl. 20.00
Bane 3
Vinding SF 1
-
Holbæk B&I 1
Lørdag kl. 08.30
Bane 3
SfB 2
-
Frederiksberg BK 2
Lørdag kl. 09.30
Bane 3
SfB 1
-
Frederiksberg BK 1
Lørdag kl. 10.30
Bane 3
Aabybro IF 1
-
Gauerslund IF 1
Søndag kl. 09.00
Bane 1
FC Skanderborg 1
-
Holbæk B&I 2
Søndag kl. 10.00
Bane 1
Brøndby IF 1
-
Thisted FC
Søndag kl. 11.00
Bane 1
SfB 1
-
Sædding/G 1
Søndag kl. 12.00
Bane 1
Roskilde KFUM 1
-
FC Skanderborg 1
Udskriv kampplan
Ole Larsen
Lørdag kl. 12.30
Bane 5
Vinding SF 2
-
SfB 2
Lørdag kl. 13.30
Bane 5
Brøndby IF 2
-
Holbæk B&I 2
Lørdag kl. 14.30
Bane 5
Gauerslund IF 1
-
FC Skanderborg 1
Udskriv kampplan
Ove Egdal
Fredag kl. 18.30
Bane 4
Dalum IF 1
-
Jyllinge FC 1
Fredag kl. 19.15
Bane 4
Ølstykke FC 2
-
Ringe BK 1
Fredag kl. 20.00
Bane 4
Thisted FC
-
Roskilde KFUM 1
Lørdag kl. 08.30
Bane 4
FC Skanderborg 2
-
Vinding SF 2
Lørdag kl. 09.30
Bane 4
Hobro IK
-
Roskilde KFUM 1
Lørdag kl. 10.30
Bane 4
Taastrup FC 1
-
FC Skanderborg 1
Udskriv kampplan
Patrick Rasmussen
Lørdag kl. 12.30
Bane 1
BK Skjold 2
-
Aabybro IF 3
Lørdag kl. 13.30
Bane 1
SfB 1
-
Roskilde KFUM 1
Lørdag kl. 14.30
Bane 1
Vinding SF 1
-
Taastrup FC 1
Lørdag kl. 15.30
Bane 1
Sædding/G 1
-
Frederiksberg BK 1
Lørdag kl. 16.30
Bane 1
Dalum IF 1
-
Holbæk B&I 2
Lørdag kl. 17.30
Bane 1
Holbæk B&I 1
-
Sædding/G 1
Udskriv kampplan
Poul Eirik Sørensen
Lørdag kl. 08.30
Bane 8
BK Skjold 2
-
Holbæk B&I 3
Lørdag kl. 10.30
Bane 8
Dalum IF 1
-
Roskilde KFUM 2
Udskriv kampplan
Roald Straarup
Fredag kl. 19.15
Bane 6
SfB 2
-
Ølstykke FC 3
Fredag kl. 20.45
Bane 2
Gauerslund IF 3
-
BK Skjold 2
Udskriv kampplan
Tahir
Lørdag kl. 15.30
Bane 5
Aabybro IF 3
-
Frederiksberg BK 2
Lørdag kl. 16.30
Bane 5
Ringe BK 2
-
BK Skjold 2
Lørdag kl. 17.30
Bane 5
Frederiksberg BK 1
-
Thisted FC
Søndag kl. 11.00
Bane 6
Sædding/G 3
-
Ringe BK 2
Søndag kl. 12.00
Bane 4
BK Skjold 1
-
SfB 2
Udskriv kampplan
Thomas Bengtsson
Lørdag kl. 15.30
Bane 4
Vinding SF 2
-
Gauerslund IF 2
Lørdag kl. 16.30
Bane 4
Jyllinge FC 2
-
Dalum IF 2
Lørdag kl. 17.30
Bane 4
SfB 1
-
Hobro IK
Udskriv kampplan
Thomas Tjørnelund
Søndag kl. 09.00
Bane 4
Frederiksberg BK 2
-
Ringe BK 1
Søndag kl. 10.00
Bane 4
Gauerslund IF 3
-
Holbæk B&I 3
Søndag kl. 11.00
Bane 4
Aabybro IF 1
-
Ølstykke FC 1
Udskriv kampplan
Ulrik Meyer
Lørdag kl. 15.30
Bane 3
FC Skanderborg 2
-
Ølstykke FC 3
Lørdag kl. 16.30
Bane 3
Taastrup FC 2
-
Gauerslund IF 3
Lørdag kl. 17.30
Bane 3
FC Skanderborg 1
-
Ølstykke FC 1
Udskriv kampplan