Forside
Log ind
Øens Hold Stævne marts 2017
Alle kampe
Fredag d. 24-03-2017
18.30
Bane 1
SfB 1
-
FC Skanderborg 1
0-2
18.30
Bane 2
Gauerslund IF 1
-
Brøndby IF 2
11-0
18.30
Bane 4
Dalum IF 1
-
Jyllinge FC 1
2-1
18.30
Bane 5
Ringe BK 2
-
Dalum IF 2
3-1
19.15
Bane 1
Ølstykke FC 1
-
Sædding/G 1
2-3
19.15
Bane 2
Aabybro IF 2
-
Roskilde KFUM 2
0-3
19.15
Bane 3
BK Skjold 1
-
Gauerslund IF 2
3-0
19.15
Bane 4
Ølstykke FC 2
-
Ringe BK 1
1-0
19.15
Bane 5
Vinding SF 2
-
Aabybro IF 3
5-2
19.15
Bane 6
SfB 2
-
Ølstykke FC 3
3-1
20.00
Bane 1
Hobro IK
-
Frederiksberg BK 1
2-0
20.00
Bane 2
Brøndby IF 1
-
Aabybro IF 1
2-1
20.00
Bane 3
Vinding SF 1
-
Holbæk B&I 1
4-1
20.00
Bane 4
Thisted FC
-
Roskilde KFUM 1
2-3
20.00
Bane 5
Jyllinge FC 2
-
Sædding/G 3
3-1
20.00
Bane 6
Holbæk B&I 2
-
Sædding/G 2
2-1
20.45
Bane 1
Frederiksberg BK 2
-
FC Skanderborg 2
1-2
20.45
Bane 2
Gauerslund IF 3
-
BK Skjold 2
2-4
Lørdag d. 25-03-2017
08.30
Bane 1
Taastrup FC 2
-
Ringe BK 2
5-1
08.30
Bane 2
Ølstykke FC 2
-
Dalum IF 1
6-1
08.30
Bane 3
SfB 2
-
Frederiksberg BK 2
4-0
08.30
Bane 4
FC Skanderborg 2
-
Vinding SF 2
2-1
08.30
Bane 5
Jyllinge FC 1
-
Gauerslund IF 2
4-4
08.30
Bane 6
Aabybro IF 3
-
Ølstykke FC 3
1-6
08.30
Bane 8
BK Skjold 2
-
Holbæk B&I 3
6-0
09.30
Bane 1
Sædding/G 3
-
Dalum IF 2
0-13
09.30
Bane 2
Gauerslund IF 3
-
Jyllinge FC 2
2-2
09.30
Bane 3
SfB 1
-
Frederiksberg BK 1
4-1
09.30
Bane 4
Hobro IK
-
Roskilde KFUM 1
1-5
09.30
Bane 5
Brøndby IF 1
-
Sædding/G 1
1-1
09.30
Bane 6
Ringe BK 1
-
BK Skjold 1
2-2
10.30
Bane 1
Vinding SF 1
-
Ølstykke FC 1
7-1
10.30
Bane 2
Thisted FC
-
Holbæk B&I 1
4-1
10.30
Bane 3
Aabybro IF 1
-
Gauerslund IF 1
3-3
10.30
Bane 4
Taastrup FC 1
-
FC Skanderborg 1
2-4
10.30
Bane 5
Holbæk B&I 2
-
Aabybro IF 2
2-1
10.30
Bane 6
Sædding/G 2
-
Brøndby IF 2
1-4
10.30
Bane 8
Dalum IF 1
-
Roskilde KFUM 2
2-6
12.30
Bane 1
BK Skjold 2
-
Aabybro IF 3
3-3
12.30
Bane 2
Ringe BK 1
-
Ølstykke FC 3
5-4
12.30
Bane 3
FC Skanderborg 2
-
Jyllinge FC 1
1-3
12.30
Bane 4
Gauerslund IF 2
-
Frederiksberg BK 2
2-2
12.30
Bane 5
Vinding SF 2
-
SfB 2
3-1
12.30
Bane 6
Gauerslund IF 3
-
BK Skjold 1
2-9
13.30
Bane 1
SfB 1
-
Roskilde KFUM 1
2-12
13.30
Bane 2
Jyllinge FC 2
-
Ringe BK 2
2-1
13.30
Bane 3
Taastrup FC 2
-
Sædding/G 3
3-0
13.30
Bane 4
Aabybro IF 2
-
Ølstykke FC 2
3-2
13.30
Bane 5
Brøndby IF 2
-
Holbæk B&I 2
0-6
13.30
Bane 6
Holbæk B&I 3
-
Dalum IF 2
3-6
14.30
Bane 1
Vinding SF 1
-
Taastrup FC 1
8-2
14.30
Bane 2
Hobro IK
-
Brøndby IF 1
1-5
14.30
Bane 3
Thisted FC
-
Ølstykke FC 1
2-1
14.30
Bane 4
Aabybro IF 1
-
Holbæk B&I 1
2-1
14.30
Bane 5
Gauerslund IF 1
-
FC Skanderborg 1
0-2
14.30
Bane 6
Roskilde KFUM 2
-
Sædding/G 2
1-2
14.30
Bane 8
Dalum IF 1
-
BK Skjold 1
1-4
15.30
Bane 1
Sædding/G 1
-
Frederiksberg BK 1
4-0
15.30
Bane 2
Jyllinge FC 1
-
SfB 2
1-10
15.30
Bane 3
FC Skanderborg 2
-
Ølstykke FC 3
3-0
15.30
Bane 4
Vinding SF 2
-
Gauerslund IF 2
1-4
15.30
Bane 5
Aabybro IF 3
-
Frederiksberg BK 2
3-2
15.30
Bane 6
Holbæk B&I 3
-
Sædding/G 3
2-2
16.30
Bane 1
Dalum IF 1
-
Holbæk B&I 2
3-1
16.30
Bane 2
Ringe BK 1
-
Roskilde KFUM 2
4-3
16.30
Bane 3
Taastrup FC 2
-
Gauerslund IF 3
4-1
16.30
Bane 4
Jyllinge FC 2
-
Dalum IF 2
2-5
16.30
Bane 5
Ringe BK 2
-
BK Skjold 2
1-8
16.30
Bane 6
Ølstykke FC 2
-
Gauerslund IF 1
1-4
17.30
Bane 1
Holbæk B&I 1
-
Sædding/G 1
2-6
17.30
Bane 2
Brøndby IF 2
-
Aabybro IF 2
4-2
17.30
Bane 3
FC Skanderborg 1
-
Ølstykke FC 1
1-1
17.30
Bane 4
SfB 1
-
Hobro IK
1-2
17.30
Bane 5
Frederiksberg BK 1
-
Thisted FC
1-1
17.30
Bane 6
Brøndby IF 1
-
Vinding SF 1
1-3
17.30
Bane 7
Aabybro IF 1
-
Roskilde KFUM 1
0-6
17.30
Bane 8
Sædding/G 2
-
Taastrup FC 1
2-7
Søndag d. 26-03-2017
09.00
Bane 1
FC Skanderborg 1
-
Holbæk B&I 2
8-1
09.00
Bane 2
Brøndby IF 2
-
Roskilde KFUM 2
0-10
09.00
Bane 3
Jyllinge FC 2
-
Taastrup FC 2
1-5
09.00
Bane 4
Frederiksberg BK 2
-
Ringe BK 1
3-4
09.00
Bane 5
Gauerslund IF 2
-
Ølstykke FC 3
2-3
10.00
Bane 1
Brøndby IF 1
-
Thisted FC
1-2
10.00
Bane 2
Vinding SF 2
-
Dalum IF 1
3-1
10.00
Bane 3
Aabybro IF 3
-
Jyllinge FC 1
1-9
10.00
Bane 4
Gauerslund IF 3
-
Holbæk B&I 3
2-2
10.00
Bane 6
Taastrup FC 1
-
Aabybro IF 2
3-1
11.00
Bane 1
SfB 1
-
Sædding/G 1
2-4
11.00
Bane 2
Hobro IK
-
Holbæk B&I 1
3-2
11.00
Bane 3
FC Skanderborg 2
-
BK Skjold 2
6-1
11.00
Bane 4
Aabybro IF 1
-
Ølstykke FC 1
1-0
11.00
Bane 5
Vinding SF 1
-
Frederiksberg BK 1
1-2
11.00
Bane 6
Sædding/G 3
-
Ringe BK 2
3-6
12.00
Bane 1
Roskilde KFUM 1
-
FC Skanderborg 1
8-0
12.00
Bane 2
Taastrup FC 1
-
Gauerslund IF 1
2-4
12.00
Bane 3
Dalum IF 2
-
Taastrup FC 2
1-2
12.00
Bane 4
BK Skjold 1
-
SfB 2
5-0
12.00
Bane 5
Ølstykke FC 2
-
Sædding/G 2
1-0